Олімпійський комітет Білорусі запропонував Жану Беленюку білоруське громадянство

Золотий медаліст олімпіади у Токіо Жан Беленюк отримав пропозицію змінити українське громадянство на білоруське. Про це повідомляють джерела, близькі до Беленюка.

Одразу після перемоги у фіналі Беленюку на телефон прийшло повідомлення від Національного олімпійського комітету Білорусі, – розповідає джерело. – Його привітали із золотою медаллю та запросили приєднатись до олімпійської збірної Білорусі у підготовці до наступної Олімпіади.

В нашій збірній зараз з’явилось багато вакантних місць, особливо для талановитих та лояльних спортсменів, – цитує джерело повідомлення. – Ваше високе місце демонструє ваш талант, а ваша політична діяльність у правлячій партії показує вашу лояльність. Нам в Білорусі таких людей дуже треба.

Після лестощів і погроз представники НОК Білорусі перейшли до суті пропозиції. За зміну громадянства Жану Беленюку пообіцяли депутатство у правлячій партії Білорусі, квартиру в Мінську, 40 гектарів картопляних полів та автомобіль БелАЗ.

Білоруські представники не стали квапити Беленюка із рішенням, а запропонували добре подумати. І у разі позитивної відповіді його просто з Києва заберуть представники спецслужб Білорусі, адже для КДБ Білорусі така операція в українській столиці – взагалі не проблема. Тож рішення за Беленюком“, – констатувало джерело.

Що відповів Жан Беленюк на пропозицію – наразі невідомо.

UaReview

Дякуємо, що підтримуєте сатиричну журналістику: patreon.com/uareview

Опубліковано у Міжнародні новини, Спорт // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Олімпійський комітет Білорусі запропонував Жану Беленюку білоруське громадянство.
  • Dmytriy Sober

    Пранк