Волонтери відмили Софійську площу до бруківки часів Київської Русі

Під час прибирання слідів дрифту на Софійській площі волонтери та реперка Альона Альона зняли декілька зайвих шарів та виявили старовинну бруківку. Про це повідомив Департамент історичних розслідувань Національної поліції України.

Датування знахідки вдалося зробити за допомогою дрона. Саме з повітря на місці відмитих слідів на плитці проявилася ледь помітна велетенська вісімка. На думку слідчих, це однозначно свідчить про те, що бруківка саме 8-го століття. Більше того, це відкриття дозволило відсунути історичну межу виникнення Київської Русі на ціле століття.

«Ця історична знахідка – цілковита заслуга Національної поліції, – радісно заявив голова підрозділу протидії дрифту. – Тільки завдяки нашій повістці Альоні Альоні роботи з очищення площі стали надзвичайно інтенсивними. Ви б бачили, як наполегливо, можна сказати за двох, працювала Альона Альона!»

«Я б не став довіряти такому ненадійному методу визначення історичного датування, – заперечив професійний перекладач Велесової книги Богодар Дажбогович. – Ця вісімка може означати не 8-ме століття нашої ери, а 8-ме століття до нашої ери. Хоча я б не трактував цю цифру так просто. Впевнений, що насправді це проявилася не цифра, а шлях аріїв. Очевидно, що саме на цьому Місці Сили розверталися арії на своєму шляху з Азії в Європу.»

Нагадаємо, що вже всі забули, хто сидів за кермом машин, які здійснювали дрифт, і навіть стали забувати про компанію “Ред Булл”, яка організувала ці змагання.

Олег Суховірський, спеціально для UaReview

Дякуємо, що підтримуєте сатиричну журналістику: patreon.com/uareview

Опубліковано у Україна // Теги: , , , , , , , , // Постійне посилання: Волонтери відмили Софійську площу до бруківки часів Київської Русі.