Facebook масово розлогінив користувачів, бо Цукерберг заснув на клавіатурі

Стала відома справжня причина, чому Facebook масово розлогінив користувачів і їм довелося заново логінитись в соцмережі. Винний в інциденті сам засновник Facebook Марк Цукерберг, який просто посеред робочого дня заснув обличчям на клавіатурі. Через це були натиснуті гарячі клавіші, які запустили функцію “вийти з Facebook” для усіх користувачів.

Про це повідомляє видання “Silicon Valley Visti” з посиланням на власне джерело в головному офісі компанії Facebook у Менло Парк, Каліфорнія.

Вся справа у тому, що на комп’ютері Марка Цукерберга встановлені різноманітні комбінації гарячих клавіш, за допомогою яких він може миттєво керувати соцмережею Facebook, – розповідає джерело. – Це дуже зручно, коли терміново потрібно вдатись до тих чи інших заходів, наприклад, зумовлених певною небезпекою.

Якісь із комбінацій пропонують усім користувачам Facebook переглянути список їхніх додатків, інші приховують усі відео зі стрічки новин.

Проте Цукерберг заснув обличчям на комбінації клавіш “Ctrl+Alt+Shift+L+O+H”, яка розлогінює користувачів з соцмережі“, – констатує джерело.

За його словами, це ще не найгірша комбінація клавіш, яку міг би натиснути засновник соцмережі. Так при комбінації “Shift+Tab+1+9+8+4” в усіх користувачів на аватарах встановилося б фото Цукерберга, комбінація “Alt+Ctrl+S+A+D” увімкнула б у всіх програвання пісні “Radiohead – Creep“, а “Caps Lock+Shift+B+L+O” змінила б основний колір Facebook на теракотовий.

Що стало причиною того, що Марк Цукерберг заснув посеред робочого дня – не знає ніхто. Проте у самому головному офісі Facebook в Менло Парк побутує думка, що Цукерберга зморило на сон перечитування чергової надто скучної фейкової новини, які він останнім часом власноруч виловлює у Facebook.

UaReview

Опубліковано у Наука та IT // Теги: , , // Постійне посилання: Facebook масово розлогінив користувачів, бо Цукерберг заснув на клавіатурі.