Збій у Facebook стався через те, що Цукерберг заснув на клавіатурі

Стала відома справжня причина, чому Facebook масово розлогінив користувачів і їм довелося заново логінитись в соцмережі. Винний в інциденті сам засновник Facebook Марк Цукерберг, який просто посеред робочого дня заснув обличчям на клавіатурі. Через це були натиснуті гарячі клавіші, які запустили функцію “вийти з Facebook” для усіх користувачів.

Про це повідомляє видання “Silicon Valley Visti” з посиланням на власне джерело в головному офісі компанії Facebook у Менло Парк, Каліфорнія.

Вся справа у тому, що на комп’ютері Марка Цукерберга встановлені різноманітні комбінації гарячих клавіш, за допомогою яких він може миттєво керувати соцмережею Facebook, – розповідає джерело. – Це дуже зручно, коли терміново потрібно вдатись до тих чи інших заходів, наприклад, зумовлених певною небезпекою.

Підпишіться на UaReview в Телеграмі

Якісь із комбінацій пропонують усім користувачам Facebook переглянути список їхніх додатків, інші приховують усі відео зі стрічки новин.

Проте Цукерберг заснув обличчям на комбінації клавіш “Ctrl+Alt+Shift+L+O+H”, яка розлогінює користувачів з соцмережі“, – констатує джерело.

За його словами, це ще не найгірша комбінація клавіш, яку міг би натиснути засновник соцмережі. Так при комбінації “Shift+Tab+1+9+8+4” в усіх користувачів на аватарах встановилося б фото Цукерберга, комбінація “Alt+Ctrl+S+A+D” увімкнула б у всіх програвання пісні “Radiohead – Creep“, а “Caps Lock+Shift+B+L+O” змінила б основний колір Facebook на теракотовий.

Що стало причиною того, що Марк Цукерберг заснув посеред робочого дня – не знає ніхто. Проте у самому головному офісі Facebook в Менло Парк побутує думка, що Цукерберга зморило на сон перечитування чергової надто скучної фейкової новини, які він останнім часом власноруч виловлює у Facebook.

UaReview | Про проєкт | Підтримати

Читайте більше:

Опубліковано у Наука та IT // Теги: , , // Постійне посилання: Збій у Facebook стався через те, що Цукерберг заснув на клавіатурі.