Уляна Супрун спростувала міф про те, що ікона Олега Винника лікує педикульоз

Науковці не знайшли зв’язку між зниженням проявів педикульозу та іконою Олега Винника. Про це в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун повідомила на своїй сторінці у Facebook, спростувавши відомий міф.

«Сьогодні існує багато міфів та різних порад «експертів» щодо того чи іншого позитивного впливу Олега Винника на людське здоров’я. Тому вирішили розібрати найбільш поширені міфи», – зазначила вона.

За словами Супрун, за останній рік Олег Винник став настільки популярним народним засобом лікування, що його застосовують ледь не при усіх відомих недугах.

«Прослуховування пісень Олега Винника застосовують при лікуванні ледь не усіх хворіб – від гаймориту до карієсу. Прикладанням квитка на концерт співака радять лікувати геморой. Підкладений під тарілку постер Олега Винника, кажуть знавці, вилікує виразку шлунка. Ікона Олега Винника, прикладена до голови, раптово лікує педикульоз. Що тільки не вигадають фанати співака – лиш би не йти до лікаря», – обурюється Супрун.

Усі ці методи лікування, за словами в.о. міністра охорони здоров’я, не підтверджені жодними клінічними дослідженнями.

«Не варто слухати тих, хто вам розповідає, що з допомогою Олега Винника можна щось вилікувати. Це міф, – резюмує Уляна Супрун. – До слова, самого Олега Винника теж не варто слухати.»

Крім того Супрун зазначила, що за даними ВООЗ більшість українців має проблеми із слухом. Бо тільки так можна пояснити популярність пісні Олега Винника “Вовчиця”.

Читайте також: Під час безжалісного граду і блискавиці молода вовчиця зігріла вовчат

UaReview

Опубліковано у Шоу-бізнес // Теги: , , , // Постійне посилання: Уляна Супрун спростувала міф про те, що ікона Олега Винника лікує педикульоз.