Айтішники Укрексімбанку виявилися випускниками факультету ТікТок

Співробітники Укрексімбанку, які не змогли повністю видалити відео з камер журналістів програми «Схеми», виявилися випускниками факультету ТікТоку Київського національного університету культури і мистецтв, повідомляє видання «Касета прогресу».

“ТікТок також переглядають на комп’ютері й відео з танцями можна робити на комп’ютері, значить такі фахівці автоматично стають айтішниками”, – пояснила журналістам начальник відділу слюсарів-айтішників Укрексімбанку Галина Цукерберг (на умовах off the record).

За словами технічних фахівців, які відновили записи, айтішники банку не тільки не змогли повністю видалити відеозапис з камер журналістів, а й випадково записали свої інтимні відео з танцями для ТікТоку.

Підпишіться на UaReview в Інстаграмі

Помічник голови правління Укрексімбанку на умовах off the record пояснив, що його керівника неправильно зрозуміли. Фраза «вичистіть все г*вно» пов’язана із забитим туалетом у банку. Оператора ніхто не бив, а робили йому розслабляючий масаж, бо бачили, що він нервує. А “забрати касети” голова правління просив помічника з пункту прокату відеокасет, які він там забув ще у 1995 році.

В Укрексімбанку вже відкрили вакансію фахівця з видалення відео з камер журналістів. Дискети з резюме можна відправити на пейджер банку або будь-яким іншим незручним для вас способом.

Павло Коваль, спеціально для UaReview

Хочете підтримати український контент? Станьте патроном UaReview на patreon.com

Опубліковано у Економіка, Наука та IT // Теги: , , , // Постійне посилання: Айтішники Укрексімбанку виявилися випускниками факультету ТікТок.