Депутат Верховної Ради вирішив конфлікт з банком завдяки посту в Facebook

Два дні працівники Приватбанку не хотіли вирішувати проблему народного депутата Верховної Ради України Владислава Лук’янова. Ситуацію змінив гнівний пост депутата у соціальній мережі Facebook, після якого з Лук’яновим відразу ж зв’язались представники банку та конфліктну ситуацію було вирішено, повідомляє Watcher.

Пишу сюди, бо накипіло. Політика роботи з клієнтами в Приватбанку – нижче плінтусу! – обурюється у Facebook-пості Лук’янов, – Вчора випадково забув пароль до банківської картки, і при спробі зняти гроші її заблокувало. Послав до банку помічника, але зажадали моєї особистої присутності. Коли знайшов час і прийшов сам, у них виявився обід. Спробував телефонувати на гарячу лінію, так спочатку очікував пів години, потім питання дурні задавали. Прийшов знову – документи якісь просять. Я їм кажу, що я депутат, а вони: “Та хоч президент! Правила для всіх одні!” Що за бюрократія! Сиджу тепер без грошей, з кількома годинами втраченого часу (депутатського часу!), і зіпсованими нервами. Буду розривати співпрацю з Приватбанком.

Гнівний пост Лук’янова відразу набрав сотні вподобань та поширень у Facebook. А через пів години після його публікації до депутата зателефонували з банку і проблему було миттєво вирішено.

За словами Владислава Лук’янова, написати у Facebook йому порадили друзі, що вже стикались з подібними проблемами.

Зазначимо, користувачі соцмереж регулярно високо оцінюють роботу служб комерційних установ, що моніторять соціальні мережі на наявність негативних відгуків.

UaReview

Опубліковано у Економіка, Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Депутат Верховної Ради вирішив конфлікт з банком завдяки посту в Facebook.