Після 21 грудня в Україні буде дефіцит свічок і майонезу

Гострий дефіцит парафінових свічок та майонезних виробів очікується в Україні після так званого “кінця світу”, який, згідно календаря Майя, повинен наступити 21 грудня 2012 року. Про це заявив заступник міністра промисловості України Володимир Саченко на брифінгу в Кабінеті міністрів 10 грудня. Нестача цих товарів, за словами чиновника, буде пов’язана зі зникненням енергії.

Зазначимо, про повне зникнення енергії на планеті в період з 21 грудня раніше заявив службі NASA тибетський лама з монастиря Гьяндрек О. Шамбали.

Дефіцит парафінових свічок відчутний в Україні вже зараз. Населення масово скуповує цю продукцію, намагаючись убезпечитися від відсутності освітлення після 21 грудня. Щодо інших важливих промислових продуктів, я прогнозую виникнення дефіциту на популярні в Україні майонезні вироби. Це пояснюється технологічним процесом виробництва, який безпосередньо пов’язаний з використанням електроенергії (яка, нагадаю, повинна зникнути)“, ? зазначив Володимир Саченко.

На думку експертів, штучне стимулювання попиту на певні продукти в Україні є одним із найдієвіших засобів маркетингу.

Як вдалось довідатись UaReview, ВАТ “Укрзооветпромпостач”, що 1998 року стало засновником формально кіпрської компанії Chumak Holdings Limited (володіє 99% акцій підприємства “Чумак”) належить племіннику Саченка. Ця компанія випускає продукцію під торговими марками “Чумак” та “Дарина” і є одним лідерів виробництва майонезних виробів в Україні.

Нагадаємо, раніше віце-прем’єр-міністр України Борис Колесников (Компанія “Конті”) заявляв про дефіцит солодощів після 21 грудня.

Павло Войтків спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка // Теги: , , , , // Постійне посилання: Після 21 грудня в Україні буде дефіцит свічок і майонезу.