З 1 червня проїзд у громадському транспорті оплачуватиметься при виході

1 червня 2012 року в Україні вступить у силу нова транспортна реформа, згідно з якою проїзд у громадському транспорті оплачуватиметься при виході. Причина нововведення – боротьба з так званими “зайцями”. За задумом авторів реформи, хто не заплатить – той не зможе вийти з транспорту.

На даний момент оплата транспортних послуг при виході здійснюється лише у деяких областях. Згідно з новою реформою, це розповсюдиться на всю Україну.

Це дещо ускладнить завдання, – розповідає 27-річний Ростислав К., у якого за плечима 10 років стажу безкоштовного проїзду в громадському транспорті, – Але ситуація не безнадійна. Просто тепер доведеться креативити, чимось відволікати увагу кондуктора чи водія від своєї персони і швидко вибігати. Платити за проїзд у транспорті й надалі не планую!

Основна частина зайців – це люди пенсійного та передпенсійного віку, – розповідає пан Володимир, водій маршруту номер 23 у м. Житомир, – За законом ми повинні перевозити максимум двох пільговиків. А на практиці перевозимо всіх, хто влізе. Тепер, нарешті, це свавілля закінчиться! Доки бабця не заплатить – з маршрутки не вийде! Звичайно, я радий такій реформі.

UaReview

Опубліковано у Економіка // Теги: , // Постійне посилання: З 1 червня проїзд у громадському транспорті оплачуватиметься при виході.