Квиток на гіперлуп Львів-Жовква буде коштувати 5000 грн

Перший Hyperloop в Україні побудують між Львовом і Жовквою. Завдяки надшвидкому переміщенню у вакуумному тунелі відстань між цими містами можна буде подолати за 30 секунд, з урахуванням двох зупинок по 5 секунд в Дрогобичі та Червонограді, повідомляє видання «Гіперлупові відомості».

Співробітник Міністерства інфраструктури Степан Маркович Бубенець, який попросив називати його анонімним джерелом, розповів журналістам про найближчі плани виходу гіперлуп в Україну.

«Орієнтовна вартість проекту Львів-Жовква становить 5 мільярдів доларів, вартість квитків – від 5000 грн. за половину місця в плацкарті, – ділиться інформацією з журналістами Степан. – При такій вартості квитків проект окупиться всього за 80 років. Гроші в бюджеті для цього є, щоправда для їх виділення потрібно буде заморозити на 5 років будівництво та ремонт доріг в Луцькій, Івано-Франківській та Закарпатській областях, але то таке.»

Якщо проект буде успішним, то будуть збудовані гіперлупи і за іншими маршрутами. Наприклад, з Борисполя до Броварів можна буде доїхати за 5 секунд, а з Ірпіня в Ірпінь – лише за 0 секунд.

«Всі деталі для гіперлупу виготовлятимуться в Україні, – повідомило журналістам інше анонімне джерело, яке попросило називати його Миколою Гіперлуповичем. – Ілон Маск надасть нам тільки креслення, а все інше буде нашим. Рухомі деталі постачатиме завод Богдан, труби виготовлятимуться на Нижньодніпровському трубопрокатному заводі, а сам гіперлуп збиратиметься на Крюківському вагонобудівному заводі.»

До речі, квитки на прес-конференцію міністра інфраструктури, на якій буде оголошено про Hyperloop, продаються – від 500 грн в останньому ряду. Можливість поставити питання коштує 2000 грн, а заспівати з міністром про гіперлуп можна всього за 5000 грн. Усі зібрані кошти підуть у фонд будівництва гіперлупу Львів-Жовква.

Павло Коваль спеціально для UaReview

За підтримки:

Опубліковано у Економіка, Наука та IT // Теги: , , , , // Постійне посилання: Квиток на гіперлуп Львів-Жовква буде коштувати 5000 грн.
 • Military Vehicles Design Burea

  яка в жопу Луцька область!? Росіяни пишуть чи що?

 • Андрей Корабель

  Де жовква, А де Дрогобич- мені здається не по дорозі. Крім цього, платити за відстань зі Львова до жовква (30 км) 5000 грн. То вже краще літаком літати

 • Andrii Hdanskyi

  З Ірпіня в Ірпінь за 0 секунд. Я ж так само з Тернополя в Тернопіль і зараз їзджу за 0 секунд ще й безплатно

 • Lyubava Skoropad

  ЗАМОРОЗЯТЬ РЕМОНТ ДОРИГ……………ЛЮДЫ ВЫ ЩО ОБСУЖДАЕТЕ? ЯК ЗА 0 СЕК.БУДЕТЕ ДОБЫРАТЫСЬ? И КОМУ ВОНО ЦЕ ВСЕ ПОТРИБНО ? КРАЩЕ ДОРОГЫ ПОРЕМОНТУВАЛИ Б….. ЯК ГОВОРИЛЫ КОЛЫСЬ СТАРИ ЛЮДЫ СРАКА ГОЛА АБЫ КАША З МОЛОКОМ…

 • PapaRimsky

  Я ещё хочу 3D принтер, чтобы еду печатать дёшево из песка и палок из посадки.