«Укрзалізниця» встановила знижку на бокові місця біля туалету в плацкартних вагонах

Укрзалізниця

З 7 лютого компанія «Укрзалізниця» встановила знижку на бокові місця біля туалету в плацкартних вагонах міжміських поїздів. Про це вчора на прес-конференції заявив генеральний директор «Укрзалізниці» Сергій Болоболін. За його словами, на такий крок довелось піти після сан.-епідем. перевірки.

Щодня тисячі українців ризикують своїм здоров’ям, подорожуючи залізничним транспортом, – коментує головний державний санітарний лікар м. Києва Ольга Рудницька, – На адресу СЕС м. Києва надійшло багато скарг від пасажирів. Вони скаржились на погане самопочуття та нудоту під час перебування у вагонах. За цим фактом було вирішено здійснити перевірку.

Результати перевірки показали, що бокові місця біля туалету потрапляють в небезпечну зону. Встановлено, що концентрація небезпечних для здоров’я речовин, зокрема аміаку, в цій зоні перевищує допустиму норму в 4 рази.

Відтепер пасажири небезпечних місць можуть розраховувати на знижку в 5 грн. на кожні 100 км. шляху, або,  при оплаті повної вартості білету, отримати безкоштовно у провідника ялинки-освіжувачі повітря. Сергій Болоболін зазначив, що “Укрзалізницею” вже закуплено близько 2 млн. ялинок-освіжувачів.

Нагадаємо, небезпечні місця мають номери 37 та 38.

Богдан Артистичний спеціально для UaReview

Опубліковано у Наука та IT // Теги: , , , // Постійне посилання: «Укрзалізниця» встановила знижку на бокові місця біля туалету в плацкартних вагонах.