Кокаїн російським дипломатам підкинув американець українського походження

Російський бізнесмен Андрій К., якого звинувачують в організації наркотрафіку через російське посольство в Аргентині, заявив, що 389 кг кокаїну на територію дипмісії підкинув співробітник американських спецслужб українського походження з ультраправими поглядами, повідомляє газета «Реквієм за мрією».

«Ми впевнені, що наркотики були підкинуті американськими спецслужбами з метою дискредитувати російську дипмісію, – заявив журналістам адвокат бізнесмена Андрія К. – У нас також є докази, що наркотики в посольство приніс американець українського походження Тарас Мельник.»

За словами адвоката, Тарас Мельник закінчив школу ЦРУ під Вінницею, воював разом з Арсенієм Яценюком в Чечні, є кумом Дмитра Яроша, далеким родичем Степана Бандери та відкритим геєм.

Зараз Тарас працює агентом американських спецслужб і безпосередньо пов’язаний з підкиданням наркотиків російським дипломатам та допінгу російським спортсменам.

Як незаперечний доказ адвокат показав відеозапис, який зовні схожий на гру Sims. На ньому видно, як Тарас (позивний «Котигорошко») за один раз заніс до дипустанови 12 валіз з 389 кг кокаїну. Те, що там дійсно наркотики, підтверджує напис «кокаїн» на валізах.

У російському МЗС вже заявили, що чекають вибачень від американської сторони.

Павло Коваль спеціально для UaReview

За підтримки:

Опубліковано у Кримінал, Міжнародні новини // Теги: , , // Постійне посилання: Кокаїн російським дипломатам підкинув американець українського походження.
 • Владимир Бон

  Тема создания жидофашиздобиндеровской школы в посольстве не раскрыта.

 • Ігор

  приніс 389 кг!
  а якби не був тендітним геєм, а був би брутальним мужиком міг би і 500 кг занести! Слава героям!!!

 • Kot Matroskin

  “Тарас (позивний «Котигорошко») за один раз заніс до дипустанови 12 валіз з 389 кг кокаїну.”
  Пане, це чарівно.