Газпром замість грошей віддасть Нафтогазу ФК Зеніт

Згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу, Газпром повинен виплатити Нафтогазу 2,56 мільярда доларів, але на даний момент російська компанія відмовляється це робити. Серед варіантів погашення заборгованості є і вельми незвичайний – Газпром може віддати Нафтогазу футбольний клуб Зеніт разом зі стадіоном, повідомляє газета «Аргументи і пакти».

Якщо Нафтогаз погодиться на такий варіант, то стадіон і футбольний клуб потрібно буде перенести в Україну. Вартість футбольного клубу Зеніт становить близько 150 мільйонів доларів, стадіон був побудований за 1 мільярд, тож разом з вартістю переїзду разом вийде зазначена сума заборгованості – 2,56 мільярда доларів.

Хоча такий варіант виглядає вельми сумнівним, в українській Професійній футбольній лізі вже почали думати, яким чином можна буде облаштувати ФК Зеніт в Україні.

«У Сумах, Запоріжжі, не говорячи вже про Харків і Дніпро, є хороші стадіони, чого не скажеш про Західну Україну, – повідомило журналістам анонімне джерело в ПФЛ. – Можна перенести стадіон до Тернополя або Чернівців та віддати гравців Зеніту в тернопільську Ниву або, відповідно, Буковину, які зараз грають у Другій лізі. Таким чином, ми дамо потужний імпульс розвитку футболу в регіоні».

Журналісти також дізналися думку про можливий переїзд клубу в Україну у представників ФК Зеніт. Так головний тренер команди італієць Роберто Манчіні заявив, що йому хочеться переїхати до Чернівців, адже в цьому місті знаходиться такий гарний університет. А ось капітану Зеніту Домініко Крішіто більше подобається Тернопіль, бо в нього родом з цього міста дядько сестри нареченої сусіда.

Павло Коваль спеціально для UaReview

За підтримки:

Опубліковано у Міжнародні новини, Спорт // Теги: , , , , // Постійне посилання: Газпром замість грошей віддасть Нафтогазу ФК Зеніт.