Шок! Швидкісний потяг Hyundai прийшов вчасно

В понеділок 24 грудня о 13:10 швидкісний потяг Hyundai прийшов вчасно. Цю інформацію на своєму сайті розмістила “Укрзалізниця”. Без запізнення прийшов потяг №152 “Інтерсіті+”, сполученням Донецьк-Київ, повідомляє “Сегодня”.

Коли ми прибули на Київський вокзал вчасно, у мене аж сльози на очі навернулись, – розповідає пасажир з Донецька Тарас, – Я не зразу повірив у побачене, і навіть ущипнув себе, про всяк випадок. Тоді витягнув телефон, і давай друзям дзвонити, розповідати. А вони теж не вірять – думають, що я їх розігрую! (сміється)

Не всі пасажири розділяють радість сусіда по поїзду.

Я сподівався виспатись в комфортних умовах, посеред чистого тихого безкрайого українського поля, – з сумом зазначає донеччанин Микола, – Я по життю консерватор, сподівався, що “Укрзалізниця” не підведе, і за традицією поїзд приїде з шестигодинною затримкою. Але не пощастило…

Обурюється і пасажирка Дарина: “Тепер мені доведеться довго чекати моїх київських друзів, які повинні мене зустріти. Вони ж не очікували, що потяг може прийти так вчасно!

На разі ажіотажу біля кас за квитками на поїзди Hyundai не спостерігається. А на запитання, чи вірять люди у те, що тепер потяги “Інтерсіті+” приїжджатимуть вчасно, усі лише скептично розводять руками.

Нагадаємо, за останні два тижні відбулося більше десятка різних поломок поїздів Hyundai.

Мрія Мрієчко спеціально для UaReview

Опубліковано у Наука та IT // Теги: , , , , // Постійне посилання: Шок! Швидкісний потяг Hyundai прийшов вчасно.