Людмила Янукович стане новим викладачем у третьому сезоні “Від пацанки до панянки”

21 грудня на прес-конференції телеканалу “1+1” стали відомі подробиці нового сезону телепроекту “Від пацанки до панянки”. Як повідомили продюсери каналу, зйомки шоу розпочались тиждень тому. Десять дівчат проживають в маєтку в Пущі-Водиці, і вже пройшли перші випробування етикетом, пише Телекритика.

Юні особи для нового сезону пережили складний кастинг, і до зйомок були відібрані найбрутальніші, алко-залежні, та найвульгарніші дівчата за всю історію не лише української версії телепроекту, але й шоу по всьому світу“, – з гордістю повідомили творці шоу.

Та найбільшим сюрпризом стало ім’я нової вчительки Школи справжньої пані – Людмили Янукович.

Після відмови брати участь у продовженні проекту нашої постійної викладачки пані Тетяни, ми довго думали, чи варто взагалі продовжувати шоу, – розповідає продюсер “Від пацанки до панянки” Оксана Кучерова, – Але дівчата з усієї країни засипали нас листами з проханням зробити з них справжню панянку. У одному з листів, що надійшов до нас із міста Маріуполя, ми прочитали мрію юної дівчинки. Вона благала нас взяти її до школи, адже понад усе хотіла стати схожою на Першу леді України. Дівчинка захоплювалась складним шляхом пані Людмили, яка на очах українців перетворилась на вишукану панянку. Вона хотіла пройти шляхом свого кумира. Тоді ми зрозуміли, що Людмила Янукович є прикладом ледь не для кожної українки. Справжнім успіхом для нас була згода пані Людмили стати викладачкою нашої школи.

Перша леді України буде викладати в школі уроки етикету, красномовства, правила поведінки на урочистих заходах. Також жінка навчить юних дівчат майстерності та мудрості Першої леді.

За словами продюсерів шоу, сама Людмила Янукович не була присутня на прес-конференції через свою вроджену сором’язливість.

Як ви могли побачити, ця жінка навіть в своєму статусі не стала публічною людиною. Вона справжня панянка. Вона завжди залишається в тіні, але її присутність відчуває в собі кожна пані України”, – резюмувала Кучерова.

Мрія Мрієчко спеціально для UaReview

Опубліковано у Культура // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Людмила Янукович стане новим викладачем у третьому сезоні “Від пацанки до панянки”.