Анджеліна Джолі та Бред Пітт мають намір всиновити дитину з України

Зіркова пара Анджеліна Джолі та Бред Пітт вирішила усиновити дитину з України. Ця дитина стане вже сьомою для пари – крім трьох біологічних дітей, Джолі та Пітт виховують усиновлених дітей родом з Камбоджі, Ефіопії та В’єтнаму.

Ми з Бредом домовились, що будемо усиновлювати дітей лише родом з країн із низьким рівнем розвитку, – розповідає Анджеліна Джолі, – Таким чином ми даватимемо дітям життя, якого вони б ніколи не мали, живучи у своїй країні – тобто, нормальне життя. Коли я сказала Бреду про Україну, він відповів, що у нас вже є діти з Африки [сміється]. Він дослідив цю державу, побачив останні тенденції у її “розвитку”, – збільшення рівня корупції, падіння рівня свободи слова, ознаки авторитаризму тощо, – і погодився усиновити наступну дитину саме в Україні.

Крім того Джолі стверджує, що сприятиме тому, щоб її майбутня дитина знала українську історію і мову. Наразі Джолі та Пітт ознайомлюються з законодавством щодо усиновлення в Україні.

Також відомо, що на тілі Анджеліни Джолі нещодавно з’явилось нове татуювання на українській мові. Текст татуювання: “ДЯКУЮ СОБАКА ЇХАТИ“.

UaReview

Опубліковано у Культура, Міжнародні новини // Теги: , , , // Постійне посилання: Анджеліна Джолі та Бред Пітт мають намір всиновити дитину з України.