Українських політтехнологів запросили обслуговувати вибори у США

Україна відома в світі своїми частими виборами та перевиборами. Уже пройшли часи, коли до нас запрошували закордонних політтехнологів. Українські фахівці мають унікальний досвід, оскільки в жодній з країни не доводиться так інтенсивно працювати. Визнанням професійного рівня наших спеціалістів стало запрошення в США для розробки виборчої кампанії до Сенату.

За повідомленням USA Review, група українських політтехнологів була запрошена до участі в роботі виборчого штабу республіканської партії. З надійних джерел виданню стали відомі деякі подробиці умов політтехнологів.

Найбільше вразило американців прохання про закупівлю кількох десятків тон гречки. Наразі журналісти та політичні оглядачі губляться у своїх поясненнях щодо цього.

Крім того повідомляється, що в списках тих, хто балотуватиметься до Сенату, з’явилися прізвища Мадонни, Майка Тайсона, Бреда Пітта та Шакіла О’Ніла.

Прес-секретар Майка Тайсона не підвердив але й не спростував цю інформацію. Проте зазначив, що Майк Тайсон збирається з візитом до України, де має отримати певні консультації в українських парламентаріїв щодо тактики політичної боротьби.

Олег Суховірський спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Політика // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: Українських політтехнологів запросили обслуговувати вибори у США.