Для допомоги у ліквідації наслідків урагану “Сенді” Україна готова виділити Нестора Шуфрича

Сьогодні, 1 листопада, президент України Віктор Янукович зазначив, що як друг і стратегічний партнер Сполучених Штатів Америки, Україна готова у разі необхідності надати допомогу з ліквідації наслідків урагану “Сенді”. Зокрема, вже здійснюється посилена підготовка до відправлення команди рятувальників під керівництвом екс-міністра МНС Нестора Шуфрича.

За час керування Міністерством надзвичайних ситуацій, Нестор Шуфрич набув неабиякого досвіду в боротьбі зі стихійним лихом: починаючи від лісових пожеж у Херсонській області, і закінчуючи повінню на Закарпатті. Крім того, екс-міністр МНС, разом зі своїм відомством, ловив крокодила, що втік з цирку в Маріуполі – такий досвід неодмінно допоможе при знешкодженні нью-йоркських акул.” – вважає президент.

Раніше Янукович висловив співчуття Президенту Сполучених Штатів Америки Бараку Обамі у зв’язку із руйнівними наслідками урагану “Сенді”, який завдав шкоди штатам східного узбережжя США.

Нагадаємо, кількість жертв урагану “Сенді” в США і Канаді зросла до 50.

П.К. спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Для допомоги у ліквідації наслідків урагану “Сенді” Україна готова виділити Нестора Шуфрича.