Богдан Бенюк ледь не отримав Оскар

Богдан Бенюк отримав би свій перший Оскар, якби був Бредом Піттом, Хоакіном Феніксом або хоча б Рене Зеллвегер. Про це повідомляє видання “На жаль”.

Але Богдан Михайлович не засмучується, адже він упевнений, що у нього все ще попереду і в наступному році він теж не отримає Оскар.

Це вже десятий раз, коли удача обходить Богдана Бенюка: буквально на днях він купив протерміновану сметану, а минулого року мало не отримав Оскар двічі – якби зіграв роль Фредді Меркюрі у фільмі “Богемна рапсодія” та якби найкращим іноземним фільмом став не “Рома”, а Богдан.

Богдан Михайлович не дуже засмутився, адже він розумів, що цього року у нього було мало шансів стати Бредом Піттом, – повідомив журналістам дублер Богдана Бенюка Євген Кошовий. – Пан Бенюк усвідомлює, що до недавнього часу в Україні перспективніше було отримати не Оскара, а подвійне ім’я Андрій-Богдан.

Нагадаємо, якби Богдан Бенюк народився 1998 року, то він би був наймолодшим народним артистом України. А з урахуванням того, що це звання він отримав 1996-го, це був би перший випадок, коли артист став народним ще до свого народження.

Павло Коваль спеціально для UaReview

ПІДПИСУЙТЕСЬ:  TwitterTelegram

За підтримки:
Перша Конференця Гопників-Айтішників

Опубліковано у Культура // Теги: , , , , // Постійне посилання: Богдан Бенюк ледь не отримав Оскар.