Похід одесита на дискотеку завершився легким петингом

В Одесі у ніч з 14 на 15 жовтня в нічному клубі “Palladium” між 25-річним Віталієм В. та 21-річною Іриною І. відбувся легкий петинг. Про це розповів арт-директор закладу. Експерти вважають, що інцидент стався унаслідок пристрасті. За словами працівників “Паладіуму”, це вже не перший подібний випадок в клубі.

Я саме стояв біля барної стійки і випивав, коли бачу – на танцполі відбувається петинг, – розповідає очевидець події, – Охорона відреагувала миттєво: хлопці дістали мобільні телефони і почали знімати усе на відео.

За правилами етикету, Віталій тепер повинен одружитись на Ірині, вважають подруги дівчини.

Друзі Віталія охарактеризували його як “яскраво вираженого інтроверта” і запевнили, що раніше не помічали за ним “нічого такого”. Ймовірно, на дії хлопця вплинув випитий раніше алкоголь.

Священик Свято-Андріївського храму о. Сергій вже засудив дії молодих людей у нічному клубі і закликав їх частіше відвідувати церкву.

Наші одеські кореспонденти продовжують слідкувати за ситуацією навколо інциденту в “Паладіумі”.

Нагадаємо, петинг (від англ. petting) — любовні ласки, що викликають збудження ерогенних зон в умовах двостороннього контакту, який виключає безпосереднє зіткнення геніталій.

UaReview

Опубліковано у Україна // Теги: , , , , // Постійне посилання: Похід одесита на дискотеку завершився легким петингом.