У Львові на конкурсі краси головним призом стане Козловський

13 січня у Львові відбудеться конкурс Miss Metro Club 2012. З надійних джерел, близьких до організаторів конкурсу, стало відомо, що крім автомобіля, переможниця отримає у подарунок відомого естрадного співака Віталія Козловського. Про це повідомляє “Щоденний Львів”.

Після конфлікту з Кондратюком, Козловському перекрили вихід на телебачення та заборонили співати його пісні, – розповідає надійне джерело, – Але від цього гіршим подарунком український секс-символ не став, дівчата його як хотіли раніше, так і хочуть тепер. От організатори Miss Metro й вирішили це бажання задовольнити, хоча б для переможниці.

Заслужений артист України, за словами джерела, не зразу погодився на пропозицію, – лише коли дізнався, що його замовляють для дівчини.

Відомо також, що Козловському за його роботу організатори конкурсу обіцяли новенький iPhone 5.

Нагадаємо, у жовтні розгорівся скандал між співаком Віталієм Козловським та його продюсером Ігорем Кондратюком. Внаслідок конфлікту, останній забрав у співака його машину та права на усі пісні. Відповідь Козловського не заставила себе чекати: він образився і постригся.

UaReview

Опубліковано у Шоу-бізнес // Теги: , , , , // Постійне посилання: У Львові на конкурсі краси головним призом стане Козловський.