Оксана Марченко усиновить дитину в прямому етері СТБ

Ведуча популярних талант-шоу телеканалу СТБ “X-Фактор” та “Україна має талант” Оксана Марченко вирішила завести третю дитину. Та через брак часу телеведуча планує нове чадо не народити, а усиновити. А обрати дитину для усиновлення Марченко вирішила з допомогою нового телевізійного шоу під назвою “K-Фактор” (Kid Factor), повідомляє ТаблоID.

У певний момент ми з чоловіком зрозуміли, що хочемо ще одну дитину [у подружжя Марченко та Медведчука вже є двоє дітей: 15 та 8 років. – UaReview]. Та крім цього ми зрозуміли, що через свою зайнятість – Віктор політикою, я телевізійною кар’єрою – у нас зовсім немає на це часу, – розповідає Оксана Марченко, – Виносити дитину, потім сидіти з нею й доглядати – усе це забирає дуже багато дорогоцінного часу, якого у мене немає. Тому я задумалась про усиновлення. А потім виникла ідея: я ж Оксана Марченко – чому б це не зробити у прямому ефірі?! Продюсерам телеканалу СТБ моя ідея припала до душі, а тому чекайте восени на нове супер шоу!

“K-Фактор” пройде за усіма канонами талант-шоу СТБ. Все розпочнеться із кастингів у найбільших містах України, які заплановані на липень-серпень. З вересня почнеться трансляція шоу на телеканалі СТБ, а у грудні “K-Фактор” завершиться фінальними прямими ефірами та SMS-голосуванням, яке і визначить, хто стане новою дитиною Оксани Марченко.

Оскільки переможцю доведеться стати повноправним членом сім’ї Марченко-Медведчук, крім талантів та артистизму важливими критеріями вибору буде фізичний та психологічний стан дитини.

До складу професійного журі, крім вже звичних Ігоря Кондратюка, Слави Фролової та Сергія Сосєдова, увійде культовий педіатр – Доктор Комаровський. Оксана Марченко, як не дивно, буде ведучою шоу.

UaReview

Опубліковано у Культура // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Оксана Марченко усиновить дитину в прямому етері СТБ.