Директором Одеського театру опери та балету стане 13-річний син місцевого депутата

Одеський оперний театр

Директором Одеського національного академічного театру опери та балету стане 13-річний підліток на ім’я Костик. Про це повідомляє одеська газета «Таки да». З джерел, близьких до адміністрації театру, стало відомо, що Костик є сином одного з депутатів Одеської міської ради.

Ні прізвище Костика, ні те, чий він син, наразі не відомо. Повідомляється, що вибори директора проходили на конкурсній основі, і крім Костика за посаду боролись його вчитель БЖД Георгій Півник, а також однокласники Стасик і Віталік. Не виключено, що хтось із них може стати заступником Костика.

Наказ вже підписаний, – заявило надійне джерело в одеській мерії. – Костик дуже серйозний молодий чоловік, він вже достатньо досвідчений: у школі відвідував гурток юних менеджерів, вміє користуватися Windows, на шкільних змаганнях з бігу прибіг четвертим, знає, як називаються всі фігури в шахах, ходить у кіно, їздив влітку до Туреччини, де катався на банані, у школі – круглий “хорошист”, хобі – годувати голубів.

Багаті покровителі Костика – це казки, – продовжує розмову колега надійного джерела, який попросив називати його Леопольд. – Тато Костика простий депутат міської ради Одеси, мама – директор дрібної фірми, яка торгує нафтою і платиною, дідусь – звичайний генерал СБУ, тобто проста середньостатистична дружна сім’я. Через юний вік Костика можуть початися всякі нездорові розмови і чутки, адже людям вічно треба щось вигадувати, це бажано припинити.

Поки що не зовсім зрозуміло, як Костик буде поєднувати роботу і навчання у школі, адже на носі кінець чверті, численні контрольні роботи та міський чемпіонат по Counter Strike, в якому Костик постійно бере участь.

Нагадаємо, раніше 23-річну “регіоналку” Ольгу Сисоєву було призначено в.о. директора Черкаської філармонії.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Культура, Україна // Теги: , , // Постійне посилання: Директором Одеського театру опери та балету стане 13-річний син місцевого депутата.