Депутатам Верховної Ради куплять засоби персонального пересування від Hyundai

Hyundai E4U для депутатів

19 квітня Міністерство інфраструктури України підписало угоду з корейською компанією Hyundai про закупівлю засобів персонального пересування E4U для усіх 450 депутатів Верховної Ради України. Про це повідомила прес-служба МІУ.

Засоби E4U використовуватимуться депутатами для переміщення у сесійній залі. Відтепер їм не доведеться витрачати особливих зусиль під час пересування Верховною Радою.

Основою діяльності парламентарів є розумова праця, а зовсім не фізична. І при зменшенні фізичного навантаження, яке депутати отримують під час ходи сесійною залою, у них з’явиться додаткова енергію для інтелектуальної діяльності. А це, без сумніву, піде на користь цілій країні, – цитує прес-служба міністра інфраструктури України Володимира Козака. – Єдина фізична праця, яку потребуватиме депутатська діяльність – це робота ротом під час промов, та робота руками під час натискання кнопок при голосуванні. Але над вирішенням цих проблем ми також працюємо.

Депутати від опозиції не відразу схвалили ідею із персональними засобами пересування, але побачивши яйцеподібну форму E4U, моментально погодились.

За словами джерел, близьких до міністерства, угоду з корейською автомобільною компанією Hyundai пролобіював екс-міністр інфраструктури Борис Колесніков. Сума контракту – $12 000 000. Відомо також, що всі 450 засобів персонального пересування E4U українська сторона придбає в кредит на 10 років.

Доступ до кожного з E4U відбуватиметься за персональними картками народних депутатів. Наразі у Верховній Раді створено спеціальний комітет, що розробляє правила руху у стінах сесійної зали.

UaReview

Опубліковано у Наука та IT, Політика // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: Депутатам Верховної Ради куплять засоби персонального пересування від Hyundai.