Стала відома дата виходу нової книги Віктора Януковича

Офіційний вихід нової книги В.Януковича заплановано на 28 жовтня. Дата виходу доволі символічна і збігається із датою Парламентських виборів в Україні. Назва нової книги Януковича – “Партія Регіонів: Від стабільності – до добробуту!”. Відомо, що це буде продовження одного з попередніх бестселерів президента України (якого саме не уточняється).

Оскільки раніше були скарги на те, що книги Януковича важко знайти у книжкових магазинах, видавництво “Новый мир” вирішило збільшити тираж нового творіння президента втричі. Крім того, у день виходу книги її примірники розмістять на вітринах найбільших книгарень по усій Україні.

Також перші копії книги можна буде придбати в Донецькій, Харківській та Луганській областях просто під час виборів. Біля виборчих дільниць будуть розташовані спеціальні блакитно-білі намети, в яких можна буде купити книгу “Партія Регіонів: Від стабільності – до добробуту!”. Пенсіонерам, при наявності пенсійного посвідчення, книга буде видаватись у подарунок.

Серед творчого доробку Віктора Януковича вже є чотири книги: «Год в оппозиции. В политике не бывает окончательных побед и поражений», «…И год при власти. От кризиса – к экономическому росту», «Преодолеть путь», «Как Украине дальше жить». Загальний тираж книг президента становить понад мільйон копій.

Нагадаємо, видавництву “Новый мир” купило всі права на книги які були написані і які напише теперішній глава держави. Такий ексклюзивний контракт обійшовся видавництву в 16 млн грн. (2 мільйони доларів).

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , // Постійне посилання: Стала відома дата виходу нової книги Віктора Януковича.