Стало відоме ім’я спічрайтера, який підготував останнє звернення Януковича до народу

Вадим Тітушко

Новоспеченого журналіста Вадима Тітушка на днях було оформлено на роботу в штат спічрайтерів президента. Тестовим завданням на новому посту для Тітушка стало відеозвернення Януковича до народу України з приводу євроінтеграційних настроїв останнього. Про це повідомило надійне джерело в прес-службі президента.

Після звернення Януковича до народу від 25 листопада, у якому він запевнив, що ніхто не вкраде мрію про європейську Україну, на електронну скриньку президента надійшов шквал листів, – пише джерело. – Люди переважно хвалили промову, а також цікавились, хто є автором цього неперевершеного тексту. На численні прохання відповідаю: так, у нас новий спічрайтер. Поки що він на випробувальному терміні, але після цієї промови, думаю, питання його працевлаштування вирішено.

За словами джерела, у промові добре видно, що Тітушко на високому рівні вміє користуватись прийомами риторики, психології та лінгвістики при написанні текстів:

Взяти хоча б цей прекрасний момент: “Як батько не може залишити сім’ю без хліба, так і я не маю права залишити людей напризволяще…” Наскільки сильно автор відчув те, що мав би відчувати президент у цю мить! Це говорить про максимальне розуміння Тітушком особистості Януковича. Браво!

Сам Тітушко наразі ніяк не коментує свою нову посаду.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Стало відоме ім’я спічрайтера, який підготував останнє звернення Януковича до народу.