В Україні з’явиться свій Білий дім

Білий дім

Адміністрація президента України оголосила тендер на будівництво «будинку-резиденції Президента України з 2 робочими кабінетами, 4 спальнями, 3 кімнатами для гостей, підвалом-бомбосховищем та іншими зручностями». Таку інформацію оприлюднив сьогодні «Вісник державних закупівель».

Як значиться у технічному завданні до тендерної документації, триповерхова резиденція повинна використовуватися як постійне робоче місце президента, а також для прийому і розміщення іноземних делегацій. Крім того, будівля має бути виконана як «маєток в неокласичному стилі на основі архітектурних композицій Джеймса Хобана» [Джеймс Хобан є архітектором американського Білого дому – ред.]. Проектну документацію чекатимуть на конкурс до 14 грудня.

Надійні джерела в Адміністрації президента стверджують, що будівництво будівлі в стилі Білого дому покликане допомогти Віктору Януковичу сформувати образ демократичного і свободолюбивого президента світового рівня.

«Це безсумнівний плюс для Віктора Федоровича на майбутніх президентських виборах, адже в решти можливих кандидатів на пост глави держави, не буде свого Білого дому», – аргументує джерело.

Володимир Кондрашов спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: В Україні з’явиться свій Білий дім.