Кортеж Януковича зупинили їжаки

Кортеж президента

Сьогодні на дорозі з Межигір’я до Києва кортеж українського президента був зупинений їжаками. Групу зловмисників одразу ж було затримано підрозділом Державної служби охорони і в кайданках доправлено до звіринця.

Після допиту було з’ясовано, що їжаки перебували на території президентської резиденції нелегально і потребують депортації до сусідньої Білорусі, звідки вони втекли від політичних переслідувань.

Відомі правозахисники одразу ж провели пікет під стінами Адміністрації Президента з вимогами звільнити їх, нагодувати, надати їм захист і політичний притулок. Справедливі вимоги протестуючих підтримала і уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська.

За рішенням самого Віктора Януковича, їжакам був наданий притулок на території Межигір’я, однак заборонено виходити на проїжджу частину, псувати дорожнє покриття та створювати загрозу для учасників дорожнього руху.

Також на правопорушників було складено протокол про правопорушення та накладено штраф у розмірі 10 неоподаткованих мінімумів доходів їжаків.

Костянтин Черняк спеціально для UaReview

Опубліковано у Кримінал, Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Кортеж Януковича зупинили їжаки.