Стало відоме ім’я “літературного негра”, який писав книги Януковича

Янукович. Книги

У ході розслідування, яке провів журналіст Сергій Лещенко, вдалось довідатись ім’я людини, яка писала книги замість Віктора Януковича. За словами Лещенка, на розслідування він витратив близько 1,5 роки.

Мене, як і всіх українців завжди цікавило, коли Віктор Федорович встиг написати усі свої книги: “Рік в опозиції. У політиці не буває остаточних перемог і поразок”, “…І рік при владі. Від кризи – до економічного зростання”, “Здолати шлях”, “Як Україні далі жити»” та “Opportunity Ukraine”, – розповідає Сергій Лещенко, – і за написання яких він отримав чималі гонорари. От я й вирішив провести журналістське розслідування. Усі нитки привели мене до Москви. І я дізнався ім’я того самого “літературного негра”, який написав книги для Януковича. Його ім’я – Всеволод.

Та, за словами Лещенка, цікавіше не саме ім’я. Як виявилось, Всеволод, до співпраці з Януковичем, близько 5 років працював на популярну російську письменницю Дарью Донцову.

Сам же Віктор Федорович є давнім фанатом творчості Донцової та її високої працездібності. І тому, коли він вирішив сам податись у письменники, то вирішив найняти людину, що пише книги для Донцової.

Відомо також, що Всеволод – найдорожчий в СНД “літературний негр”. Хоча, жодних цифр під час розслідування довідатись не вдалось.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Стало відоме ім’я “літературного негра”, який писав книги Януковича.