Комуністи і ПР просять Бундестаг визнати бої Другої світової на території України геноцидом німецького населення

Вадим Колесніченко

Вадим Колесніченко та 147 інших народних депутатів України з фракцій КПУ та Партії регіонів просять Бундестаг Німеччини визнати бої Другої світової війни на території України геноцидом німецького населення. Про це йдеться у зверненні обранців Верховної Ради до депутатів Бундестагу ФРН і спікера Норберта Ламмерта.

Просимо вас, депутатів Бундестагу Федеративної Республіки Німеччина, підтримати рішення щодо визнання боїв Другої світової війни на території України геноцидом щодо німецького населення і засудити злочинні діяння українських націоналістів“, – наголошується в документі.

На переконання українських парламентаріїв, різна трактовка боїв Другої світової “забиває клин між двома країнами”.

Нардепи вважають, що через ксенофобські й неонацистські настрої українці не мають змоги дізнатися правду про ряд трагедій інших країн.

Крім того, 148 нардепів звернулись до депутатів російської Думи з проханням визнати бій під Крутами геноцидом російського населення, а також до Меджлісу Туреччини з проханням визнати дії козаків у битвах проти Османської імперії геноцидом турецького населення.

Нагадаємо, раніше 148 народних депутатів від Партії регіонів і КПУ попросили Сейм Республіки Польща визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу. Перший президент України Леонід Кравчук назвав звернення національною зрадою, а народний депутат Ірина Фаріон звернулась до голови СБУ із проханням перевірити, чи наявні в діях депутатів ознаки державної зради, та притягнути винних до відповідальності.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Політика // Теги: , , , , , , , , // Постійне посилання: Комуністи і ПР просять Бундестаг визнати бої Другої світової на території України геноцидом німецького населення.