Російські туристи в Туреччині оголосили про створення Кемерської Народної Республіки

Російські туристи в Туреччині

Сьогодні вночі туристи із Росії підняли прапори та оголосили захопленими одразу 12 готельних комплексів, розташованих поруч, у місті Кемер, що в Туреччині. Приводом стало побиття мирної демонстрації росіян у готелі міста Конакли.

Повстанці одразу оголосили про створення власної суверенної республіки, після шести пляшок віскі із захопленого бару — про створення Народного Уряду та Конституції, після десятої пляшки повстанці заспівали та занотували слова Гімну Кемерської Народної Республіки.

Своїм рішення самопроголошений уряд апелює до статті статуту ООН про право націй на самовизначення. Також у декларації про незалежність йдеться про нищівну поразку Туреччини внаслідок Російсько-Турецької війни, щоправда, не сказано, якої саме із одинадцяти.

Зовнішньополітичну діяльність КНР розпочала із визнання незалежності ЛНР, ДНР й Абхазії, та із заяви про невизнання київської, грузинської, молдовської та турецької хунт. Було висловлено гасло про підняття з колін корінних російськомовних народів із узбереж Туреччини, Єгипту та Болгарії.

За формою правління республіка є президентською, президента обирають на строк у 2 тижні, передвиборча кампанія триває три дні. Стати президентом може кожен, хто проживає на території республіки більше 7 діб, та заплатить добровільний внесок у казну республіки, розмір якого уточнюється. Позачергові вибори, суміщені із референдумом про незалежність КНР, призначено на 10 серпня.

Наразі громадяни КНР забарикадувалися у своїх готелях. Офіційне телебачення КНР, представлене каналом на YouTube, запросило військової підмоги в Росії та анонсувало проведення прес-конференції на ранок, попередивши про можливе її перенесення у зв’язку з похміллям членів уряду. Повстанці розповідають про десятки тисяч жителів республіки, що з радістю зустріли представників нової влади, стомлені від правління бездарних турецьких диктаторів.

Нагадаємо, російські туристи побились із охоронцями турецького готелю.

Читайте також: Янукович оголосив про створення Ростовської Народної Республіки.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Російські туристи в Туреччині оголосили про створення Кемерської Народної Республіки.