Через санкції Путін буде змушений пересісти на Ладу Калину

Володимир Путін і Лада Калина

Через введення санкцій проти Росії автомобільний концерн Мерседес більше не зможе обслуговувати і поставляти нові запчастини для автомобіля президента РФ, тому Володимир Путін вирішив підтримати вітчизняного виробника і замовив для себе на АвтоВАЗі броньовану Лада Калина, повідомляє російська газета «Аргументи за кермом».

Раніше з’являлася інформація, що Володимир Путін збирався пересісти на нібито вже зібраний лімузин марки ЗІЛ, що вже проходить випробування. Однак на заводі ЗІЛ виникли певні проблеми зі збіркою цього автомобіля. Як не старалися робочі зібрати лімузин – у них весь час виходила вантажівка.

У той же час на АвтоВАЗі були дуже здивовані таким поворотом подій, адже у провідного російського автомобільного концерну настали важкі часи, через що менеджмент концерну навіть планував перепрофілювати виробництво на виготовлення консервних банок.

«Мені важко коментувати це рішення Володимира Володимировича, – заявив генеральний директор АвтоВАЗу Бу Андерсон, витираючи сльози щастя. – Адже тепер ми зможемо повернути довіру до наших автомобілів. Скажу більше – я сподіваюся, що росіяни будуть довіряти нашим автомобілям так само, як і Володимиру Путіну – на 90%, що продажі збільшаться на ті ж 90%, ну і звичайно летальні випадки в ДТП за участю ВАЗів теж зменшаться на ту ж кількість».

Головний дизайнер АвтоВАЗ Стів Маттін, який, як у випадку і з іншими моделями, встиг за ніч намалювати дизайн президентського автомобіля, розповів журналістам, чим відрізнятиметься президентська Лада Калина від звичайної.

«Найголовніше – це рівень безпеки, – почав промову Стів. – Треба ще попрацювати над бронею автомобіля, але навіть зараз вона готова захищати президента від ударів меча, булови і пострілів з ​​лука. Автомобіль буде оснащений системами гасіння вогню, захисту від газової атаки і сучасною системою караоке. У багажнику буде обладнана вогнева точка на випадок, якщо доведеться переховуватись від погоні».

На питання журналістів з приводу рівня комфорту Стів відповів наступне:

«Рівень шумоізоляції сприятиме тому, що Володимир Володимирович буде вільно чути, що йому бажає його народ. На жаль, в автомобілі не знайшлося місця для радіо, тому поруч з водієм на передньому сидінні весь час буде їздити Микола Расторгуєв з гітарою».

Фахівці АвтоВАЗу поки не можуть вирішити проблему з двигуном, адже через броню вага Лади Калина значно збільшилась, і на заводі поки немає двигунів, здатних зрушити з місця президентський автомобіль. Тому в перший рік президентська Лада Калина буде запрягатися четвіркою коней з прекрасною родовою.

Читайте також: В Росії відредагували статтю у “Вікіпедії” про Путіна, написавши, що його зріст – 190 см.

UaReview

Опубліковано у Економіка, Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , , , , // Постійне посилання: Через санкції Путін буде змушений пересісти на Ладу Калину.