Власником перевернутого на вулиці Грушевського автомобіля ВАЗ 2110 виявився гравець київського Динамо

Перевернутий автомобіль на вул. Грушевського

Перевернутий біля стадіону автомобіль ВАЗ 2110 виявився власністю гравця київського Динамо Дьемерсі Мбокані. Про це повідомив сам гравець у своєму твіттері, при цьому прикріпивши фотографію свого пошкодженого автомобіля.

«F*ck! It’s my car!» – так описав фотографію в твіттері Мбокані.

Дьємерсі Мбокані, Твіттер

Журналістам житомирської газети «Футбол не хокей» вдалося зв’язатися з Дьемерсі, який зараз перебуває на зборах Динамо в Іспанії і дізнатися його думку про те, що трапилося.

«Я дуже засмучений , – ледве стримуючи сльози почав Дьемерсі. – Я тільки перед зборами забрав автомобіль з СТО, де мені його тюнінгували. Плівку для тонування я спеціально замовляв в США, а чіп-тюнінг мені робив кращий майстер Києва. Добре що я не встиг зробити обвіс.»

На запитання журналістів, що ж тепер Дьемерсі буде робити з автомобілем він відповів буквально наступне:

«Подарую Брауну [Ідеє, гравець того ж клубу – ред.]. Він давно заздрив мені і хотів собі таку ж. А я куплю собі нову. Хоча тепер мені доведеться кілька днів відкладати гроші, щоб купити щось подібне. Заберу тільки ковпаки з коліс, які дуже мені подобалися.»

Нагадаємо, що МЗС Росії готується висловити стурбованість з приводу пошкодження автомобілів російської збірки (ВАЗ, Камаз) на вулиці Грушевського 19 і 20 січня 2014 під час зіткнень демонстрантів з особами зовні схожими на міліціонерів.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика, Спорт // Теги: , , , , , , , , , // Постійне посилання: Власником перевернутого на вулиці Грушевського автомобіля ВАЗ 2110 виявився гравець київського Динамо.