Купаючись на Водохреща, Янукович отримав переохолодження

Купання на Водохреща

19 січня, під час традиційного щорічного купання на Водохреща, у одному зі штучних озер у своїй резиденції Межигір’я Віктор Янукович ледь не потонув. Про це сьогодні повідомив сайт Магнолія.tv

Близько 2 години дня Віктор Федорович вирішив пірнути в ополонку, – розповідає історію хвороби лікар Іван Василевич. – Адже це, як відомо, змиває всі гріхи з людини та допомагає впоратися з безсонням та депресією, яка вже декілька останніх місяців заважала Януковичу вести звичний спосіб життя. Незважаючи на те, що воду в ополонці заздалегідь підігріли, вона все одно виявилася холодною. Пірнувши, потерпілий відчув сильний озноб, а очевидці відмітили, що у нього посиніла шкіра. Тоді і поступив дзвінок в швидку.

Проте, через проблеми з охороною, карету швидкої допомоги на територію резиденції не пустили. За словами лікаря, їм довелося перелазити через паркан. Тому до озера лікарі прибули вже близько 14:26.

Температура тіла постраждалого впала до 35,5 градусів, що призвело до 4-хвилинного ступору, і це було дуже небезпечно для його життя. Однак вчасно прийняті міри залишили життя і здоров’я потерпілого поза небезпекою“, – констатував лікар.

Не під запис медики повідомили про свої побоювання, що переохолодження Януковича може стане поштовхом для нових абсурдних дій з боку влади.

Інна Чут спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика, Україна // Теги: , , , , // Постійне посилання: Купаючись на Водохреща, Янукович отримав переохолодження.