Українські турагентства пропонують відпочивальникам брати участь у заворушеннях в Єгипті та Туреччині

Заворушення в Єгипті

Українські турагентства пропонують бажаючим відпочити в Туреччині та Єгипті новий вид послуг – участь у заворушеннях, повідомляє тижневик «Ідеї для спокійного відпочинку». За словами співробітників турагентств, така послуга вже стає популярнішою за рафтинг та катання на квадроциклах.

«Участь у заворушеннях є можливістю пізнати культуру і місцеві звичаї, так би мовити, зсередини, – заявив у бесіді з журналістами гід Олексій-Мухамед, який щойно повернувся з Єгипту. – Усіх бажаючих організовано забирають рано вранці з готелів і везуть до епіцентру подій. По дорозі проводять інструктаж, роздають для вивчення революційні фрази та пісні, а для безпеки видають наколінники і пластирі.»

«Крім того, – продовжує Олексій-Мухамед, – туристів знайомлять з досвідченими революціонерами, які за допомогою роздаткового матеріалу і плакатів вчать, як робити коктейлі Молотова, і навчають різноманітним технікам кидання каменів. Родзинкою такого інструктажу є відкриття секрету, як можна легко вивести з ладу танк за допомогою тарілки з супом і плоскогубців.»

Вартість такої послуги коливається від 100 до 150 доларів США. Хоча за деякі вдалі дії, як то: збитий урядовий вертоліт, підірваний танк або взяття в полон президента країни туристи можуть ще й заробити.

За інформацією видання «Ідеї для спокійного відпочинку», російські туристичні агенції вже давно стали надавати подібні послуги своїм клієнтам. За оцінками експертів, під час нещодавніх заворушень у Єгипті близько чверті всіх протестуючих були добре замаскованими російськими туристами, яких видавали тільки вигуки «Тагііііл» під час атак на поліцейські загони.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка, Міжнародні новини // Теги: , , , // Постійне посилання: Українські турагентства пропонують відпочивальникам брати участь у заворушеннях в Єгипті та Туреччині.