В Чорнобилі відкриють парк атракціонів “Chernobyl Land”

Чорнобиль

Чорнобиль стане новою європейською туристичною Меккою. Цьому сприятиме новий туристичний маршрут та парк атракціонів під назвою “Chernobyl Land”, що відкриється вже цього літа. Про це у день 27-ї річниці Чорнобильської трагедії повідомила прес-служба Державного агентства України з управління зоною відчуження.

Усім відомо, що маса туристів зараз їздить на екскурсії в Чорнобиль та Прип’ять. Така послуга коштує близько $100 і це відбувається нелегально, – розповідає ініціатор проекту “Chernobyl Land” Генадій Промінь. – Порадившись, ми вирішили, що краще такі поїздки організовувати на державному рівні, з залученням професіоналів і отриманням прибутків для Української казни.

В рамках проекту “Chernobyl Land”, зона відчуження перетвориться на закритий парк для туристів зі спеціально прокладеними туристичними шляхами, парком атракціонів (включно з відомим “Чортовим колесом”), музеєм ЧАЕС, зоопарком та театралізованою виставою, що показуватиме туристам “реконструкцію” трагедії 1986 року.

За численними опитуваннями, Україна в іноземців стійко асоціюється з Чорнобилем. Тож значних коштів на просування бренду “Chernobyl Land” не потрібно. Все що треба – лише проінформувати, що сюди можна приїхати на екскурсію. Рекламну кампанію в західних ЗМІ під назвою “Your weekend in Chernobyl” буде запущено відразу, як ми відкриємо двері Чорнобиль Ленду“, – розповідає голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Володимир Холоша.

За словами міністра екології та природних ресурсів України Олега Проскурякова, проект приноситиме державній казні близько 250 млн. гривень щорічно. Крім цього, “Chernobyl Land” забезпечить понад 50 тис. людей робочими місцями. Пріоритетне право на роботу і чорнобильську прописку отримають люди, що колись проживали в Чорнобилі.

UaReview

Опубліковано у Економіка // Теги: , , , , // Постійне посилання: В Чорнобилі відкриють парк атракціонів “Chernobyl Land”.