У Сорочинцях високопосадовці проїдуть верхи на свинях за підтримки Укрзалізниці

В'ючна свиня

Перші в Україні перегони верхи на в’ючних свинях відбудуться цьогоріч в рамках Сорочинського ярмарку, що пройде від 20 до 25 серпня на Полтавщині. Про це повідомляється на офіційному сайті ярмарки. Наряду з оргкомітетом ярмарку, співорганізатором (та ініціатором) перегонів є “Укрзалізниця”.

На честь відкриття змагань, окрім традиційного перерізання стрічки, відбудеться урочистий заїзд Міністра інфраструктури Володимира Козака верхи на свині.

Підтримання українських традицій, розвиток культури та спорту є одним з пріоритетів соціальної програми ДП „Укрзалізниця” на 2011-2015 роки, затвердженої указом Міністерства інфраструктури України № 14-365. Нові здобутки, нові перемоги та постійний рух вперед, в ногу з часом – це те, чим наповнений спорт, і те, з чим асоціюється в українців залізниця. Саме аби підтримувати цю аналогію, дежавне підприємство з радістю взяло на себе обов’язок організувати ці непересічні змагання“, ? прокоментувала підготовку перегонів на в’ючних свинях Заступник гендиректора Укрзалізниці Оксана Плотнікова.

Від спеціалістів низової ланки, що зараз готують арену для перегонів, недалеко від центрального експоцентру ярмарки, вдалося з’ясувати, що в змаганнях візьмуть участь не менше 40 команд. Згідно з розпорядженням влади, кожна область має виставити тут свою в’ючну свиню. Оскільки змагання мають відкритий характер, на них змагатимуться учасники з інших розвинених країн світу, зокрема Казахстану, Узбекистану, Молдови та Уельсу.

Нагадаємо, в’ючні тварини — тварини, які використовуються людьми як засіб для транспортування вантажу завантаженого на спині тварини. Більшість в’ючних тварин можуть використовуватися людьми також і для верхової їзди.

Павло Войтків спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка // Теги: , , , , , // Постійне посилання: У Сорочинцях високопосадовці проїдуть верхи на свинях за підтримки Укрзалізниці.