У Донецьку сепаратисти пограбували бібліотеку

Армія ДНР

У ніч з понеділка на вівторок сепаратисти пограбували Донецьку центральну міську бібліотеку, що знаходиться на вулиці Челюскінців. Сума матеріального збитку в даний час підраховується. Самі сепаратисти назвали пограбування кроком до зміни свого іміджу, повідомляє журнал Двісті.

Згідно з попередньою інформацією, з бібліотеки були винесені всі книги російських класиків, книги з квантової фізики та кібернетики, а також усі книги німецьких філософів Ніцше і Шопенгауера.

Журналістам вдалося отримати коментарі у нового PR менеджера ДНР Іллі Стародубцева.

«У солдатів ДНР склався хибний імідж мародерів, злодіїв і алкоголіків, – повідомив російським журналістам Ілля, поправляючи своє пенсне. – Тому було вирішено змінити загальну картину, показати наше справжнє інтелектуальне обличчя. Своїм вчинком ми доведемо, що маємо літературний смак і розвинений гіпоталамус».

За даними інших учасників операції, пограбування бібліотеки курирували вихідці з Санкт-Петербурга. Саме вони проводили інструктаж і давали поради, які книги брати, а які ні, бо у решти учасників операції виникли труднощі з пізнаннями в галузі літератури.

Ілля Стародубцев також афішував найближчі культурні події, які пройдуть в ДНР наступного тижня: гусарський бал, виставка картин, намальованих брудом, а також концерт гурту “Бутирка” із симфонічним оркестром.

Нагадаємо, у ДНР та ЛНР легалізують наркотики.

UaReview

Опубліковано у Кримінал, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , , , , // Постійне посилання: У Донецьку сепаратисти пограбували бібліотеку.