Мілевський за свій перехід в хорватський “Хайдук” сплатить 5 млн євро

Мілевський Артем

1 серпня хорватський футбольний клуб “Хайдук” зі Спліта підпише контракт з Артемом Мілевським. За цей трансфер Артем заплатить хорватському клубу 5 мільйонів євро, плюс щомісячні бонуси та запчастини зі свого розбитого Феррарі, повідомляє портал football.md.

За словами одного з сімнадцяти футбольних агентів Мілевського Жорже Мендеша, який знайомий з ситуацією, новий клуб для Артема знайти було нелегко.

«Багато клубів відмовлялися від підписання контракту через високі вимоги по зарплаті, інші через репутацію Артема, – заявив журналістам Жорже. – Ситуація склалася таким чином, що Артем був змушений навіть звернутися в колекторську фірму, представники якої дзвонили в різні клуби, погрожувати і змушувати підписати контракт з Артемом. Але ця схема не спрацювала, бо колектори були з Молдови і представники клубів просто не розуміли, чого вони від них хочуть».

За словами друзів Артема, вибір хорватського клубу був не випадковий. Виявляється, три роки тому Артем, відпочиваючи в Хорватії на курорті Дубровник, врятував життя президентові ФК “Хайдук” Мартіну Брбічу. Якби не цей факт, Мартін просив би Артема заплатити за свій трансфер набагато більшу суму.

Мілевський планує терміново набрати колишню форму в хорватському клубі, а після цього перейти в один з іспанських грандів, який цікавився Артемом 10 років тому.

Варто відзначити, що за даними сайту transfermarkt.de, який спеціалізується на визначенні вартості футбольних гравців, Мілевський став єдиним, чия вартість вказана там зі знаком мінус.

А між тим, заради контракту з хорватами Артем відмовився від участі в новому сезоні передачі «Зважені та щасливі», рекламного контракту однієї з горілчаних фірм, а також від ролі Афоні в рімейку однойменного радянського фільму.

Нагадаємо, Блохін захопив тренувальну базу Динамо і погрожує знову почати тренувати гравців.

UaReview

Опубліковано у Спорт // Теги: , , , , // Постійне посилання: Мілевський за свій перехід в хорватський “Хайдук” сплатить 5 млн євро.