На Вінниччині тренують бойових голубів

Днями засоби масової інформації облетіла новина про те, що в Криму тренують бойових дельфінів. Однак, той факт, що на Вінниччині вже понад тридцять років проводяться експерименти з використання голубів у військових цілях, залишається невідомим широкому загалу.

«Голуби незамінні на етапі підготовки бойових дій та проведенні розвідувальних операцій, – повідомляє анонімне джерело, – Вони здатні долати великі відстані, переносити вибухівку і таємні послання резидентам. А завдяки сучасним розробкам, вони навіть можуть проводити стеження, за допомогою мініатюрних відеокамер

Перевага голубів над дельфінами-афалінами очевидна, адже вони можуть атакувати супротивника з повітря. Об’єднуючись у зграї, птахи здатні роззброїти ворога, і деморалізувати населення, справляючи на нього свої природні потреби. Також, завдяки особливому раціону птахів, їх фекалії мають психотропну дію, тож можна говорити про біологічно-психотропна зброю, яка немає жодних аналогів у світі.

За неперевіреними даними, цією розробкою вже зацікавились збройні сили деяких азійських та арабських країн.

Нагадаємо, чутки про таємний проект КДБ «Голубь войны» (та його відгалуження «Стерх»), ходили Інтернетом вже давно. Однак, тільки зараз вдалось отримати хоч якесь, нехай і анонімне підтвердження його існування.

Орест Никифорук спеціально для UaReview

Опубліковано у Наука та IT // Теги: , , // Постійне посилання: На Вінниччині тренують бойових голубів.