Олег Гаврилюк нарешті закінчив університет

1 липня 2021 року Олег Гаврилюк закінчив Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського. На урочистому заході випускникові бакалаврату було вручено диплом, після чого проректорка даного ВНЗ і декан факультету особисто привітали юнака.

Про це UaReview повідомила одногрупниця Гаврилюка.

«Неймовірно, але це сталось, – радісно повідомив Олег після завершення урочистості. – Адже ще 2 роки тому мене ледь не виключили з цього навчального закладу!»

Кураторка групи, де навчався Олег Гаврилюк, не була запрошена на урочисте вручення, і тому, на жаль, не змогла порадіти за одного зі своїх протеже.

Не менш здивовані Олеговим закінченням університету і його одногрупники. Мовляв, той замість відвідування пар займався хатніми справами й переглядав турецькі серіали в гуртожитку. Однак, ці фактори не стали на заваді закінченню університету ерудованим крижопільчанином.

«Вінницький педінститут – це край чудес», – запевнила одна з однокурсниць Олега, Людмила Коритна.

Слід зазначити, що до магістратури хлопець йти поки не планує. За додатком до диплому, котрий видали декількома днями пізніше, Олег станом на цей час так і не з’явився.

Нагадаємо, раніше десь хтось щось зробив.

UaReview

Дякуємо, що підтримуєте сатиричну журналістику: patreon.com/uareview

Опубліковано у Наука та IT // Теги: , , , // Постійне посилання: Олег Гаврилюк нарешті закінчив університет.