В Межигір’ї знімуть продовження “Великого Ґетсбі”

Великий Гетсбі

Режисер Баз Лурман оголосив, що зніме продовження фільму “Великий Ґетсбі” в Україні – у колишній президентській резиденції Межигір’я, яка минулого тижня відкрила свої двері для всіх охочих.

За словами Лурмана, він був вражений розмірами резиденції та багатством інтер’єру будинків, розміщених на її території. “Схоже, тут влаштовували вечірки, які перевершують за масштабом ті, які ми показали у фільмі. Я вражений, адже тут стільки простору та цікавих деталей для зйомок – чого вартий лише золотий батон! Ми обов’язково включимо його у кадри“, – захопливо розповів режисер.

Однією з головних причин, чому Warner Bros. вирішили провести зйомки в Україні – це економія бюджету. За словами одного з продюсерів стрічки, тепер їм не доведеться витрачати кошти на створення нового палацу чи малювати його за допомогою комп’ютерної графіки – все це вже є у Межигір’ї.

Лурман також повідомив, що сценаристи напишуть окреме продовження для нової частини фільму, адже, як відомо, “Великий Ґетсбі” було знято за мотивами однойменної книги Френсіса Скотта Фіцджеральда 1925 року. Не виключено, що окремі сцени фільму будуть знімати в будинку колишнього генпрокурора Пшонки, де інтер’єр також усіяний золотом, стразами та коштовними меблями.

Таблоїди повідомляють, що виконавцем головної ролі залишиться Леонардо ді Капріо. За словами очевидців, як тільки ді Капріо показали фотографії вражаючих сходинок та величезну люстру всередині Хонки – основного будинку Межигір’я – він одразу погодився знятися у фільмі. Зі сльозами на очах Леонардо сказав, що не бачив такого інтер’єру ще з часів “Титаніку”.

Сергій Натхненний спеціально для Uareview

Опубліковано у Культура // Теги: , , , , , // Постійне посилання: В Межигір’ї знімуть продовження “Великого Ґетсбі”.