Рокко Сіффреді зніме продовження “Роксолани”

Знаменитий режисер та актор кіно з італійським корінням Рокко Сіффреді, відомий, у першу чергу, розміром свого таланту, найближчим часом приїде до України, де він має намір розпочати зйомки блокбастеру “Роксолана. Перезавантаження”.

Колись мій приятель і колега Рон Джеремі [член Гільдії театральних акторів США – ред.] зайшов на келих пива, і прихопив стару VHS-касету з українським серіалом “Роксолана”. Я поринув з головою в історію української дівчини, яка полонила султана. Ольга Сумська фантастично зіграла головну героїню. Того ж вечора я для себе вирішив, що зніму повнометражний фільм-продовження “Роксолани”, і обов’язково запрошу на головну роль українську акторку“, – розповідає Рокко Сіффреді виданню Hollywood News.

За задумом режисера, події фільму будуть продовжувати сюжетну лінію серіалу, але у ньому буде більше динаміки, екшну і масових (групових) сцен. Рокко Сіффреді сам взявся за написання сценарію.

Сцени з Ольгою Сумською я виписую дуже ретельно. Я хочу розкрити її у новому амплуа. Глядач побачить іншу Роксолану — розкуту, сильну жінку, яка здатна переступити через біль для досягнення високої мети“, – говорить режисер.

У перезавантаженій “Роксолані” Рокко Сіффреді зіграє Султана.

Залишається лише чекати, коли розпочнуться зйомки, адже Рокко пообіцяв, що акторів масовки буде набирати з простих українських дівчат та хлопців.

Денис Миргородський спеціально для UaReview

Опубліковано у Культура // Теги: , , , // Постійне посилання: Рокко Сіффреді зніме продовження “Роксолани”.