Безруков зіграє Ступку в біографічному фільмі “Богдан”

Російська кінокомпанія “Централ Партнершип” на замовлення телеканалу “Россия” почала роботу над біографічною картиною про життя українського актора Богдана Сильвестровича Ступки. Над фільмом “Богдан” працює режисер Володимир Бортко (“Собаче серце”, “Тарас Бульба”), а головну роль у блокбастері зіграє Сергій Безруков, повідомляється на сайті кінокомпанії.

Богдан Ступка – один із моїх кумирів, і я вже давно хотів його зіграти, – цитує сайт слова Сергія Безрукова, – Люди як картини – “цінність” їх зростає після смерті. Тому у мене є одне правило: виконувати роль геніїв лише коли вони відійдуть у інший світ. І я дуже радий, що нарешті мені випала можливість зіграти Ступку.

“Головна мета, яку я поставив перед усією командою, це зняти якомога правдивіше кіно про Ступку, – розповідає Бортко, – Це справді епохальна особистість для російського кінематографу, і я це планую передати у фільмі. Відкрию невелику таємницю: у фінальній сцені на передсмертному одрі Богдан Сильвестрович, прощаючись із своїм сином Остапом, промовить слова: “Все, что я делал – это прославлял землю Русскую!” Власне, останні слова Ступки і будуть основним маседжем фільму.

Відомо також, що Остап Ступка у фільмі зіграє самого себе. Прем’єра фільму “Богдан” запланована на серпень наступного року.

UaReview

Опубліковано у Культура // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Безруков зіграє Ступку в біографічному фільмі “Богдан”.