Студія Квартал 95 перезніме фільм “Форрест Гамп” в 3D

Окрилені успіхом рімейків радянських комедій, студія «Квартал 95» вирішила змінити жанр і перезняти культовий фільм “Форрест Гамп”. За словами продюсера “Кварталу 95” Бориса Шефіра, права на екранізацію у компанії Paramount Pictures студія вже придбала.

Роль Форреста Гампа в молодості зіграє Євген Кошовий, а у зрілому віці – Володимир Зеленський, – розповідає Шефір, – В інших ролях будуть задіяні всі актори студії «Квартал 95», а також актори з серіалу «Свати». Крім того, можлива участь у зйомках Анни Семенович, Сергія Звєрєва і Павла Волі у ролі самого себе.

Місце дії вирішено було перенести в українське село в наш час. Через це сюжет оригінального фільму буде трішки змінений. Головний герой Форрест Гамп (ім’я якого можливо зміниться на Федір Гампов) весь фільм буде сидіти на зупинці і чекати свою маршрутку до Боярки, в ході очікування він буде розповідати випадковим сусідам по лавці історії зі свого життя: як він, будучи простим кур’єром, доріс до мерчендайзера.

Хоча фільм буде знятий у жанрі драми, в сценарії не виключені гострі політичні жарти і пікантні еротичні сцени.

Бюджет стрічки у 2 млн. доларів США дозволить зняти фільм у форматі 3D, що буде унікальною подією не тільки в історії українського, але й світового кінематографа, – тому що ніколи раніше в 3D не знімалася драма без екшну.

Прем’єра фільму відбудеться вже 23 лютого цього року.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Культура // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Студія Квартал 95 перезніме фільм “Форрест Гамп” в 3D.