Випускний бал депутати Верховної Ради України 6-го скликання відгуляють в “Хаятт”-і

Верховна Рада 6-го скликання незабаром припинить свою роботу. Щоб відсвяткувати цю подію, у другій частині грудня відбудеться прощальна вечірка, що пройде в форматі випускного балу. Відбудеться депутатський “випускний” у ресторані одного з найдорожчих готелів Києва “Hyatt Regency Kiev”, повідомляють ЗМІ.

Частина депутатів перейде до нового складу парламенту, а частина шукатиме собі іншу роботу, – розповідає голова ВР Володимир Литвин, – Та незважаючи на політичні розбіжності і особисту неприязнь, усі ми сумуємо з приводу розлуки – все-таки, сім років разом! Тому й ідея з випускним, піднята кимось з депутатів у кулуарах, була схвалена одностайно.

Як стало відомо, з державного бюджету на проведення цього “випускного” було виділено 2,8 млн грн.

Ведучим (тамадою) свята стане комік та шоумен Володимир Зеленський. Також без несподіванок і у виборі музичного супроводу – хедлайнером свята стане новообраний депутат Верховної Ради 7-го скликання Таїсія Повалій.

Поки що жоден з депутатів не відмовився від участі у святі.

Олег Суховірський спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Випускний бал депутати Верховної Ради України 6-го скликання відгуляють в “Хаятт”-і.