Скоро на екрани вийде фільм “Донецьк, я люблю тебе!”

Під час святкування Дня шахтаря та Дня міста Донецьк стало відомо, що зовсім скоро на великих екранах з’явиться фільм “Донецьк, я люблю тебе”. Про це на прес-конференції повідомив міський голова Донецька Олександр Лук’янченко.

Це буде вже п’ятий фільм із серії кіноальманахів “…, я люблю тебе”, – розповідає Лук’янченко, – А ще я хочу похвалитись. Хоча робота над картиною про столицю “Київ, я люблю тебе” почалась ще минулого літа, а над нашою про Донецьк тільки цієї весни, під патронатом Президента ми вже обігнали київських колег і показуємо те, що колись показав великий Стаханов! Вже у вересні фільм про Донецьк йтиме в кінотеатрах.

Фільм складається з кількох короткометражних історій, знятих різними режисерами та із різними героями, які (історії) об’єднує спільне місце подій – Донецьк. У роботі над картиною брали участь не лише українські, але й російські та світові режисери. Зокрема, над одним із епізодів під назвою “Донбасс порожняк не гонит” працював Микита Михалков. Ще одну із частин кіноальманаху знімав Девід Лінч.

Основою сценаріїв для фільму став однойменний літературний проект “Донецк, я люблю тебя!

Серед акторів, що працювали над фільмом, значаться такі імена як Ольга Сумська, Володимир Горянський, Дмитро Лалєнков, Остап Ступка, Ірма Вітовська, Богдан Бенюк тощо. Також у епізодичній ролі знявся Віктор Янукович. Він зіграв, як не дивно, працьовитого шахтаря, що прямує до шахти.

Бюджет фільму “Донецьк, Я люблю тебе” не розголошується.

UaReview

Опубліковано у Культура, Україна // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Скоро на екрани вийде фільм “Донецьк, я люблю тебе!”.