Біля Адміністрації Президента встановлять пам’ятник Юлії Тимошенко

Прибічники ув’язненої Юлії Тимошенко почали всеукраїнський збір коштів для встановлення пам’ятника екс-прем’єру на Банковій. Про це повідомляється на сайті “Батьківщини”. Встановлення пам’ятника Тимошенко напроти Адміністрації Президента України стане помстою за те, що в ув’язненні її тримають під постійним прицілом відеокамер. На думку активістів, пам’ятник екс-прем’єра буде вказувати президенту, що і Вона спостерігає за ним.

В очі монументальній Юлії будуть вмонтовані відеокамери, направлені на Адміністрацію Президента України, – йдеться в заяві активістів, – Відео транслюватиметься на спеціально створеному каналі на YouTube. Таким чином ми будемо боротись з катами Тимошенко їхніми ж методами. Сподіваємось, цим кроком нам вдасться зменшити кількість відеокамер у місцях ув’язнення Юлії Володимирівни.

Прихильники Тимошенко розуміють, що на території Адміністрації Президента пам’ятника збудувати їм не дозволять, оскільки це суперечить законодавству, згідно з яким, на території Адміністрації можливий лише пам’ятник діючому президенту. Тому пам’ятник планують збудувати на приватній території одного з прибічників Юлії Володимирівни, що знаходиться неподалік Банкової.

Ідею з пам’ятником підтримала партія “Батьківщина”. Зокрема, соратник Тимошенко Григорій Немиря особисто приймав участь у розробці концепції його дизайну.

Влада нам не дозволить назвати пам’ятник іменем Юлії Тимошенко, – розповідає Немиря, – тому пам’ятник носитиме народну назву “Леді Ю”. За концепцію монумента буде взято історію Жанни Д’Арк, з якою так часто порівнюють Юлію Володимирівну. “Леді Ю” буде прив’язана до стовпа власною косою, а навколо неї горітиме вогонь – вічний вогонь.

Крім політичної місії, встановлення пам’ятника матиме ще й лікувальну. Зокрема, німецькі лікарі Тимошенко впевнені, що усвідомлення того, що у Юлії Володимирівни є власний пам’ятник, покращить її психологічний стан і сприятиме одужанню.

Сама Юлія Тимошенко, через інформаційну ізоляцію, поки ніяк не відреагувала на цю новину.

Юра Діденко спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Біля Адміністрації Президента встановлять пам’ятник Юлії Тимошенко.