Під час фотосесії в Київському міському центрі крові Тимошенко втратила забагато крові і знепритомніла

Юлія Тимошенко здає кров

Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко втратила свідомість під час здачі крові. Про це повідомила лікарка Київського міського центру крові, в якому проходила процедура.

Від пацієнтки потрібно було лише 400 мл крові, не більше, – розповідає лікарка. – Однак під час процедури здачі крові дуже активно працювали фотографи і оператори, тож Юлія Володимирівна, позуючи, заборонила нам припиняти здачу, поки усі журналісти не виконають свою роботу. І, як буває у таких випадках, знепритомніла.

За повідомленням лікарки, служба охорони “Батьківщини” оперативно попіклувалась, щоб усі фотографи та оператори видалили матеріали інциденту і взагалі забули, що вони бачили.

А щоб загладити враження та змінити тему, здати кров довелось й іншим присутнім депутатам “Батьківщини”, таким як Іван Кириленко, Микола Катеринчук, Олександра Кужель, Андрій Сенченко, Олександр Чубатенко, Лілія Гриневич, Олександр Абдуллін, – хоча це попередньо й не планувалось.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко здала 0,4 літра крові на допомогу військовим.

Михайло Ізюмський спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Під час фотосесії в Київському міському центрі крові Тимошенко втратила забагато крові і знепритомніла.