Вадима Тітушка госпіталізовано з важкою формою гикавки

Тітушко Вадим

Скандально відомий український журналіст Вадим Тітушко потрапив до лікарні. Лікарі Білоцерківської міської лікарні № 2, куди звернувся пацієнт, одразу ж діагностували у нього важку форму гикавки. Про це повідомляє ІА “БІЛЦЕРКВІНФОРМБЮРО”.

Після ретельного обстеження ми не виявили жодних відхилень у роботі внутрішніх органів, – цитує видання лікаря-терапевта Сергія Міщенка, – тому єдиним логічним поясненням захворювання Тітушка є дія народної прикмети: якщо людина гикає – значить, хтось про неї згадує. Ми усім лікарським складом припускаємо, що гикавка пацієнта виникла в результаті багаторазового вживання у ЗМІ прізвища Тітушка з вираженою негативною конотацією для позначення категорії молодиків, задіяних у сутичках з демонстрантами на Євромайданах.

За інформацією видання, задля забезпечення позитивного перебігу лікувального процесу та усунення ризиків імовірних ускладнень, потерпілий планує звернутися до громадськості з проханням обмежити вжиток слова «тітушки» у новинах та соцмережах.

Нагадаємо, гикавка – це неспецифічне порушення функції зовнішнього дихання, яке виникає в результаті серії судомних поштовхоподібних скорочень діафрагми і суб’єктивно проявляється неприємними короткими та інтенсивними дихальними рухами.

ОлексійКо спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Вадима Тітушка госпіталізовано з важкою формою гикавки.