Під час візиту до Китаю Янукович домовився про співпрацю силовиків в області бойових мистецтв

Кунг фу

5 грудня президент України провів офіційну зустріч із головою Асоціації бойових мистецтв Китайської Народної Республіки Венем Ті Тунгом. В рамках зустрічі Віктор Янукович досяг ряду домовленостей щодо співпраці Асоціації та управління МВС України.

Китай на весь світ славиться своїми бойовими мистецтвами – карате, кунгфу та ушу, – йдеться у прес-релізі за результатами зустрічі. – І цей досвід, на ряду з політичним, економічним та культурним, становить неабиякий інтерес для української сторони. В рамках зустрічі, Янукович та Вен Ті Тунг досягли двосторонніх домовленостей стосовно співпраці України та Китаю в області бойових мистецтв.

Сторонами вже підписані угоди про спільні навчання українських та китайських силовиків. Зокрема, на навчання до Китаю відправлятимуться працівники спецпідрозділу “Беркут”. Натомість, з метою стажування, вже найближчим часом до України прибуде ряд китайських майстрів бойових мистецтв.

Антон Покровський спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Під час візиту до Китаю Янукович домовився про співпрацю силовиків в області бойових мистецтв.